Το Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων Π.Ε. Αιτωλοακαρνανίας στην Ι.Π. Μεσολογγίου και ώρα 19:00 θα λάβει χώρα η επετειακή εκδήλωση «Το Μεσολόγγι τιμά τον Κωστή Παλαμά» επ’ αφορμή της συμπλήρωσης 80 ετών από το θάνατο του σπουδαίου ποιητή.
Την εκδήλωση συνδιοργανώνουν ο Δήμος Ι.Π. Μεσολογγίου, το Ίδρυμα Κωστή Παλαμά, το Πνευματικό Κέντρο του Δήμου και η Περιφερειακή Ένωση Δήμων Δυτικής Ελλάδας (ΠΕΔ).
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌχιΠολιτική απορρήτου