Με χαμόγελα αισιοδοξίας και καλή διάθεση αναχώρησαν χθες από το Αιτωλικό οι αθλητές που ανήκουν στην Εθνική Ομάδα jiu jitsu για την Μπάνια Λούκα της Βοσνίας. Οι αθλητές θα συμμετέχουν στο 17ο Βαλκανικό πρωτάθλημα που θα πραγματοποιηθεί 16-18 Σεπτεμβρίου .Τους αθλητές συνοδεύει ο προπονητής τους Σταύρος Βελλιος.Καλη επιτυχία Ελλάδα!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌχιΠολιτική απορρήτου