Ο Πολιτιστικός Μορφωτικός Σύλλογος ΙΠ Μεσολογγίου ‘‘Ελεύθεροι Πολιορκημένοι‘‘ μας προσκαλεί στη θεατρική παράσταση ‘‘Το τραγούδι της Αμέλια‘‘ . Ημέρες και ώρες παραστάσεων Σάββατο 4/2 και Κυριακή 5/2 στις 19,30 στην αίθουσα εκδηλώσεων της περιφέρειας.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌχιΠολιτική απορρήτου