Ελάτε να απολαύσετε τη θάλασσα και το ναυταθλητισμό!!
Το τμήμα ιστιοπλοΐας τριγώνου θα λειτουργεί στη Τουρλίδα όλο το καλοκαίρι ( πληροφορίες , εγγραφές Δευτέρα και Τετάρτη από 15.00-20.00 τηλ 6948044731).Η ακαδημία κολύμβησης στη πισίνα του PLAZA από Δευτέρα 4 Ιουλίου μέχρι τέλος Αυγούστου (πληροφορίες στο nommes.gr). Το τμήμα canoe kayak όλες τις καθημερινές στη Κλείσοβα (πληροφορίες εγγραφές τηλ 6947262287). Ενημερωθείτε για τις δράσεις μας για μικρούς και μεγάλους στο site : nommes.gr
Φυσικά ο ναυταθλητισμός δεν είναι εποχιακός!! Οι προπονήσεις του canoe kayak και της ιστιοπλοΐα τριγώνου γίνονται όλο το χρόνο.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌχιΠολιτική απορρήτου