Το Σάββατο 4 Μαρτίου 2023 και ώρα 9:15 π.μ στο Α’ κοιμητήριο Αγίου Λαζάρου στην Ι.Π. Μεσολογγίου θα τελεστεί από το Δήμο, μνημόσυνο υπέρ των κεκοιμημένων.
Προσκαλούνται οι Αρχές, Φορείς, Σύλλογοι και οι δημότες να παραστούν στην Επιμνημόσυνη Δέηση για την ανάπαυση των ψυχών πάντων των κεκοιμημένων και ενταφιασθέντων συμπολιτών και συμπολιτισσών μας.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌχιΠολιτική απορρήτου