Διασκεδαση & ΕκδηλωσειςΛάβαμε και δημοσιεύουμεΠολιτισμος Εκδήλωση με αφορμή τη παγκόσμια ημέρα ποίησης. Από pitkostas 14 Μαρτίου, 2023 Γραμμένο από pitkostas 14 Μαρτίου, 2023 157 0 Σχόλιο 0 FacebookTwitterPinterestEmail pitkostas Προηγούμενη ανάρτηση ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ: Ποιος Δήμος είναι τελικά έξυπνος; – Ανδριανή Χαλαζιά Επόμενη ανάρτηση Mε ένα έμπειρο στέλεχος της τοπικής αυτοδιοίκησης, την Άντζελα Καζαντζή η δημοτική αρχή προχωρά στην στελέχωση γραφείου δράσεων εξωστρέφειας στο Δήμο Ι.Π. Μεσολογγίου Mπορεί να σου αρέσει επίσης Έρχονται το Σεπτέμβριο τα Λιμνοθαλασσιώτικα από τους Φίλους... 26 Ιουλίου, 2024 Με την παράσταση “Γυναίκες…. όπως όλες” της Διονυσίας... 26 Ιουλίου, 2024 Εγκαίνια περιοδικής εικαστικής έκθεσης του Χρήστου Παλλαντζά στο... 23 Ιουλίου, 2024 Πρόγραμμα εκδηλώσεων στον αρχαιολογικό χώρο Πλευρώνας 23 Ιουλίου, 2024 Ευχαριστίες του 1ου Λυκείου Ι.Π.Μεσολογγίου-Παλαμαϊκή Σχολή προς τον... 22 Ιουλίου, 2024 Χτίστε με πέτρα, αφήστε τα άχυρα. Οχυρωθείτε κ.... 22 Ιουλίου, 2024 Με την κωμωδία «ΕΥΚΑΙΡΙΑ: ΩΡΑΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΒΙΛΑ» του... 20 Ιουλίου, 2024 Συνάντηση Δημάρχου Ιερής Πόλης Μεσολογγίου Σπύρου Διαμαντόπουλου με... 19 Ιουλίου, 2024 Mε την κωμωδία “Ο Επιθεωρητής” του Ν. Γκόγκολ... 19 Ιουλίου, 2024 ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΜΑΣ 17 Ιουλίου, 2024 Αφήστε ένα σχόλιο Ακύρωση απάντησης Αποθηκεύστε το όνομα, το email και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω.