Το Messolonghim ενώνει τη Δυτική Ελλάδα και την απέναντι ακτή της Απουλίας, προβάλλοντας τις ομορφιές του τόπου μας, μέσα από το πρόγραμμα COHEN, Interreg Greece – Italy V-A 2014-2020, που υλοποιεί η Εφορεία Αρχαιοτήτων Αιτωλοακαρνανίας και Λευκάδος, με έδρα της το Μεσολόγγι. Ακολουθήστε την πορεία μας… follow us.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌχιΠολιτική απορρήτου