ή σκανάροντας με το κινητό σας το QRCode της αφίσας.
Διοργανωτής: Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης (ΕΟΚ) – Δήμος Ιερής Πόλης Μεσολογγίου (συνδιοργάνωση), με την υποστήριξη της Ένωσης Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Βορειοδυτικής Ελλάδας – Μεγάλος Χορηγός: ΔΕΗ
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌχιΠολιτική απορρήτου