Η διοίκηση του Εμποροβιομηχανικού Συλλόγου Μεσολογγίου σας προσκαλεί στην καλοκαιρινή εκδήλωση που διοργανώνει στο κατάστημα “Αλατιέρα” την Πέμπτη 18 Αυγούστου για τους εμπόρους και τις επιχειρήσεις της πόλης μας.
Τον ρυθμό στην βραδιά θα δώσει το μουσικό σχήμα Passepartout Band με γνωστές ελληνικές και διεθνείς επιτυχίες που ανεβάζουν κατακόρυφα το κέφι. Σας περιμένουμε για να διασκεδάσουμε και να χορέψουμε όλοι μαζί!
Είσοδος ελεύθερη. Ώρα έναρξης 22:00. Τιμή ποτού 10 ευρώ. Κρατήσεις στα τηλέφωνα 6973800200 & 2631022943.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌχιΠολιτική απορρήτου