Ονομάζομαι Νίκος Τσοκάντας και κατάγομαι από την ιστορική και όμορφη Ιερή Πόλη του Μεσολογγίου. Η ιδιαίτερης σημασίας για μένα τέχνη της φωτογραφίας, μπορεί να με κέρδισε πριν λίγα χρόνια αλλά μου απέδειξε πως η τέχνη και η έκφραση δεν έχουν ηλικία και ημερομηνία λήξεως. Κάθε φορά που απαθανατίζω τοπία και στιγμές από την πόλη μας ,κατακλύζομαι από αισθήματα που δεν μπορούν να εκφραστούν με λόγια, είναι μοναδικά.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌχιΠολιτική απορρήτου